Prywatna, Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna

nsop_m

W trosce zapewnienie pacjentom jak najlepszej, kompleksowej opieki medycznej ALLMEDICA otwiera Prywatną Opiekę Nocną i Świąteczną, w ramach której chorzy pacjenci będą mogli korzystać wieczorami oraz w weekendy z usług gabinetu internistycznego i pediatrycznego.

Do tej pory w ALLMEDICA funkcjonowała Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna w ramach umowy z NFZ, z której mogli korzystać pacjenci w razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Z dniem 30 września wygasają umowy na realizację świadczeń i zostają przeniesione do placówek szpitalnych. 


Najważniejsza Informacje 

Prywatna, Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna ALLMEDICA otwarta będzie już od 1.10.2017 r., a w jej obrębię świadczone będą odpłatne usługi z zakresie internistycznym i pediatrycznym od poniedziałku do piątku w godzinach od 18 do 22 oraz w weekendy od 8 do 18. Cena wizyty wynosi 80zł. Wizyty realizowanie nie tylko w nagłych przypadkach. Rejestracja na konkretną godzinę pod numerem tel. 18.265 74 88. 


Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.