JEDYNY NA PODHALU RADIOLOG DZIECIĘCY W ALLMEDICA!

Wady i choroby wieku dziecięcego stanowią duże wyzwanie dla lekarzy. Odpowiednie podejście do pacjenta, zapewnienie mu przyjaznych warunków podczas badań, jak i wreszcie same wskazania do przeprowadzenia badań wymaga od lekarzy wiedzy i doświadczenia. Radiologia dziecięca ma do dyspozycji wszystkie z możliwych badań radiodiagnostycznych, które wykorzystuje się u dorosłych, jednak z racji wieku pacjentów wskazane jest, aby diagnostykę chorych rozpoczynać od najmniej szkodliwych metod, czyli ultrasonografii (USG).

usg_dzieciece_1

W ALLMEDICA oferujemy wykonywanie badań USG dla dzieci w każdym wieku i w bardzo szerokim zakresie. Badania USG dziecięce w ALLMEDICA wykonuje jedyny na Podhalu specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej u dzieci - lek. med. Agata Hałabuda. 

Lek. med. Agata Hałabuda od lat jest pracownikiem Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie badań USG u dzieci.

ZAKRES USŁUG WYKONYWANY PRZEZ NASZEGO SPECJALISTĘ:


Badanie USG to bardzo bezpieczna i nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która często pozwala na postawienie szybkiej diagnozy, wykluczenie patologii lub kontrolę choroby.

Zapraszamy do zapisów! Rejestracja pod numerem +48 18 265 74 88, przez e-rejestrację - https://er.allmedica.pl/ lub w dowolnej placówce grupy ALLMEDICA.

Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.