Praca dla osób na wózkach inwalidzkich

Fundacja CALLMEDICA w ramach realizowanego projektu zatrudni osoby niepełnosprawne (poruszające się na wózkach inwalidzkich) do działu telefonicznej obsługi pacjenta.

praca_dla_osob_na_wozkach_inwalidzkich

Miejsce pracy: Nowy Targ

Jako firma przyjazna pracownikom pragniemy przyczyniać się również do zmiany postrzegania zatrudnienia osób niepełnosprawnych poprzez powierzenie im obowiązków w 100% równorzędnych do tych, które wykonywane są przez osoby bez czynnika niepełnosprawności. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia tworzymy dla nich miejsca dostępnej i dogodnej pracy.

Praca w obszarze telefonicznej obsługi pacjenta to jedyna tego rodzaju oferta w naszym Regionie. Jest to praca, która nie wymaga pełnej sprawności ruchowej, nie wymaga dodatkowego przemieszczania się w samym miejscu pracy, zapewnia komfortowe i w pełni przystosowane pod kątem niepełnosprawności warunki do pracy jak również pozwala na elastyczne dopasowanie godzin pracy.

Wymagania odnośnie do kandydatów:
- Wykształcenie: dowolne
- Łatwość prowadzenia rozmów przez telefon,
- Dobra dykcja,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Chęć do pracy!

Oferujemy pracę w stabilnej i dużej firmie na stanowiskach pracy dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ważne! Będzie istniała możliwość dowozu osób na wózkach busem przystosowanym do transportu osób niepełnosprawnych.

Osób zainteresowanych prosimy o kontakt  531 193 031

Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.