Aktualności


Realizowane projekty Allmedica

Allmedica realizuje projekt pn.: "Zaprojektowanie prototypu znacząco ulepszonego systemu informatycznego wykorzystującego narzędzia algorytmów
genetycznych, Data Mining (eksploracji danych) oraz Business Intelligence w celu zwiększenia konkurencyjności ALLMEDICA sp. z o.o. przez analizę danych związanych z wizytami pacjentów w czasie rzeczywistym i sugerowanie optymalnego wykorzystania czasu pracy lekarzy".

TELEMEDYCYNA W ALLMEDICA

ALLMEDICA oferuje możliwość zdalnych konsultacji telemedycznych z zakresu większości specjalizacji. Szczegółową informację jakie specjalizacje są dostępne w postaci telekonsultacji oraz jacy specjaliści ich udzielają uzyskasz pod numerem telefonu +48 18 265 74 88 (infolinia ALLMEDICA).

 

KONSULTACJE TELEFONICZNE

W trosce o dobro naszych Pacjentów od dnia dzisiejszego w placówkach Allmedica są dostępne konsultacje telefoniczne z lekarzami POZ (internista, lekarz rodzinny, pediatra).

Praca dla osób na wózkach inwalidzkich

Fundacja CALLMEDICA w ramach realizowanego projektu zatrudni osoby niepełnosprawne (poruszające się na wózkach inwalidzkich) do działu telefonicznej obsługi pacjenta.

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.