Aktualności


Zmiany w cenniku ALLMEDICA

Uprzejmie informujemy, 
że dniem 12 stycznia zmianom uległa część usług oferowanych w poszczególnych poradniach specjalistycznych. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem wybranej usług przed wizytą na naszej stronie bądź kontakt z rejestracją.


Projekt NeuroSmog

Bardzo miło nam poinformować , że Allmedica zaczyna współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim! NeuroSmog - czyli jak smog wpływa na rozwój mózgu Twojego dziecka..

Dotacja na kapitał obrotowy dla Allmedica Sp. z o.o.

Allmedica Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Dotacja na kapitał obrotowy dla Allmedica Sp. z o.o." w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"

Projekt realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie projektu Nr Umowy: POIR.03.04.00-14-0446/20-00

Nowość na Podhalu! Videodermatoskop FotoFinder dermoscope vexia jedynie w Allmedica!

Wideodermatoskopia jest obecnie najbezpieczniejszym, najbardziej dokładnym oraz najprostszym badaniem diagnostycznym skóry. Niepokojące zmiany i przebarwienia lekarz ogląda w dużym powiększeniu (w przypadku badania wideodermoskopem firmy Foto Finder nawet w siedemdziesięciokrotnym). Dzięki temu jest w stanie wstępnie ocenić złośliwość danego znamienia, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie ją wykluczyć. Utrwalone efekty badania, fotografie, służą analizie stanu zdrowia skóry na przestrzeni lat. Zdjęcia danego fragmentu skóry są porównywane przy każdej wizycie, co umożliwia śledzenie jego zmian.

Metoda Arkady – skuteczne i bezbolesne leczenie wrastających paznokci

O tym, jak bardzo może boleć paznokieć, przekonał się każdy, kto walczy z wrastającymi paznokciami. Początkowy lekki ból i dyskomfort spowodowany wbijaniem się płytki paznokcia w sąsiadujące tkanki (wał paznokcia) bardzo szybko wzrasta na sile, powodując nawet i problemy z chodem. Wrastające paznokcie należy leczyć, by zahamować rozwój problemu, przynieść ulgę pacjentowi i zagoić zmiany zapalne, które w ten sposób powstały. Bardzo skuteczną, wygodną i bezpieczną metodą na rynku jest nowoczesny zabieg z użyciem kostki Arkady.

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.