Allmedica w mediach


LECZENIE BORELIOZY W ALLMEDICA – JEDYNY LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH NA PODHALU!

Borelioza to najczęstsza z chorób przenoszonych przez kleszcze. Z uwagi na coraz większy odsetek zarażonych kleszczy, borelioza w przeciągu ostatnich lat stała się chorobą częstą i powszechnie znaną. ALLMEDICA jako jedyny podmiot na terenie Podhala uruchamia poradnię leczenia chorób zakaźnych dzięki której Pacjenci zmagający się z tą chorobą lub ją podejrzewający otrzymają profesjonalną i kompleksową pomoc.

 

JEDYNY HEMATOLOG NA PODHALU – TYLKO W ALLMEDICA!

Hematolog jest specjalistą od chorób krwi i układu krwiotwórczego, zajmuje się leczeniem niedokrwistości, zaburzeń krzepliwości, nowotworów krwi a także leczeniem następstw wpływu promieniowania jonizującego, leków i środków chemicznych na układ krwiotwórczy. Hematologia jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny  dzięki czemu możemy leczyć choroby krwi znacznie efektywniej i szybciej, niż jeszcze kilka lat temu.

 

Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci w ALLMEDICA!

ALLMEDICA wychodzi naprzeciw potrzebom swoich małych pacjentów, zapewniając fachową i kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji oraz dziedzin z nią powiązanych, bez których odpowiednie leczenie jest w dużym stopniu utrudnione. Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci pozwoli na jeszcze skuteczniejsze dobranie odpowiedniego leczenia.

Pokonaj alergię tej wiosny!

Alergia to problem masowy, aż 40 % Polaków cierpi na różne postacie alergii. Aż 9 mln ma alergiczny katar, a ponad 5,5 mln objawy astmy. Niestety większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że są alergikami i nie podejmuje leczenia. Takie zaniedbanie skutkuje poważnymi konsekwencjami. Nieleczona alergia przyczynia się do rozwoju astmy, która stanowi poważne zagrożenie życia. Natomiast z ALLMEDICA alergię można skutecznie pokonać! Wybitni lekarze specjaliści z ALLMEDICA zapewniają Pacjentom fachową i kompleksową pomoc w zakresie alergologii zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci.

PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3 W 1 W ALLMEDICA

Geneo to nowy, błyskawiczny zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny dostępny już dziś w ALLMEDICA. Polega on na złuszczeniu, dotlenieniu i dostarczeniu składników odżywczych do skóry. Polecany do każdego rodzaju  skóry przez cały rok. Idealny zabieg przed różnego typu imprezami, szczególnie polecany dla panien młodych przed ich „wielkim dniem”. Efekty zabiegu widoczne są od razu - skóra staje się napięta, wygładzona i promienista. Zabieg skutecznie redukuje zarówno zmarszczki, jak i przebarwienia, zmiany trądzikowe czy „worki pod oczami”. Dodatkowo idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry dłoni.

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.