Allmedica w mediach


LECZENIE BORELIOZY W ALLMEDICA – JEDYNY LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH NA PODHALU!

Borelioza to najczęstsza z chorób przenoszonych przez kleszcze. Z uwagi na coraz większy odsetek zarażonych kleszczy, borelioza w przeciągu ostatnich lat stała się chorobą częstą i powszechnie znaną. ALLMEDICA jako jedyny podmiot na terenie Podhala uruchamia poradnię leczenia chorób zakaźnych dzięki której Pacjenci zmagający się z tą chorobą lub ją podejrzewający otrzymają profesjonalną i kompleksową pomoc.

 

JEDYNY HEMATOLOG NA PODHALU – TYLKO W ALLMEDICA!

Hematolog jest specjalistą od chorób krwi i układu krwiotwórczego, zajmuje się leczeniem niedokrwistości, zaburzeń krzepliwości, nowotworów krwi a także leczeniem następstw wpływu promieniowania jonizującego, leków i środków chemicznych na układ krwiotwórczy. Hematologia jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny  dzięki czemu możemy leczyć choroby krwi znacznie efektywniej i szybciej, niż jeszcze kilka lat temu.

 

Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci w ALLMEDICA!

ALLMEDICA wychodzi naprzeciw potrzebom swoich małych pacjentów, zapewniając fachową i kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji oraz dziedzin z nią powiązanych, bez których odpowiednie leczenie jest w dużym stopniu utrudnione. Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci pozwoli na jeszcze skuteczniejsze dobranie odpowiedniego leczenia.

Nie bój się wizyty u proktologa!

Choroby końcowego odcinka przewodu pokarmowego często są zaniedbywane bądź późno diagnozowane, ponieważ pacjenci uważają je za wstydliwe. 
Wczesne rozpoznanie schorzenia gwarantuje szybkie, skuteczne i pełne wyleczenie, a co najważniejsze uniknięcie poważnych komplikacji. Wszelkie niepokojące objawy powinny niezwłocznie zostać skonsultowane i zbadane przez proktologa.

Abonamenty medyczne ALLMEDICA - specjalistyczne leczenie bez ograniczeń!

Abonamenty medyczne ALLMEDICA gwarantują opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na najwyższym światowym poziomie. Każdy pacjent ma do wyboru kilka abonamentów indywidualnych oraz rodzinnych, spośród których może wybrać ten najbardziej odpowiadający jego wymaganiom, potrzebom i oczekiwaniom.