Najnowszej generacji aparat USG firmy GE – VOLUSON E8 Expert w ALLMEDICA!

Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka została wyposażona o kolejny, najnowszej generacji aparat USG firmy GE – VOLUSON E8 Expert. Jest to już 3 VOLUSON E8 (z 8 najwyższej klasy aparatów USG) dostepny w ALLMEDICA

Doskonała jakość obrazów generowanych przez ten system daje możliwość dokładnego obrazowania płodu i zwiększa trafność stawianych diagnoz. Voluson E8 umożliwia pokazywanie obrazów trójwymiarowych badanych struktur płodu w czasie rzeczywistym i w rezultacie uzuskujemy niesamowicie dokladne odwzorowanie 3D/4D.

Aparat ten pozwala nie tylko na bardzo dokładne obrazowanie przestrzenne płodu, ale również pozwala na obserwację ruchów twarzy, obserwację otwierania i zamykania oczów, ruchów języka, ssania palców. Przy korzystnym ułożeniu płodu, w odpowiednim wieku ciążowym (najlepiej pomiędzy 15. a 35. tygodniem ciąży) możliwa jest diagnostyka szeregu wad rozwojowych płodu. Badanie 4D pozwala też na precyzyjne obrazowanie rozwoju płodu i umożliwia podejrzenie wyglądu dziecka, którego wygląd jest niemal identyczny z jego rzeczywistym wyglądem.

Zastosowanie techniki 3 D i 4 D ma szczególne zastosowanie w położnictwie. Umożliwiają precyzyjną ocenę narządów wewnętrznych płodu, np. serca, mózgowia, kręgosłupa, twarzy oraz w sposób istotny pozwalają na zwiększenie wykrywalności wad budowy płodu.

Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.