Urologia dziecięca na najwyższym poziomie już dostępna w ALLMEDICA!

W trosce o zapewnienie kompleksowej opieki medycznej ALLMEDICA wprowadza do swojej oferty nową dziedzinę - UROLOGIĘ DZIECIĘCĄ. Do zespołu specjalistów ALLMEDICA dołącza wybitny specjalista urologii dziecięcej z 25-letnim doświadczeniem zawodowym, dr n. med. Marek Górniak, pracujący na co dzień na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala św. Łazarza w Krakowie.

Wybitny specjalista Urologii Dziecięcej dr n. med. Marek Górniak 

Urolog dziecięcy z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada również specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej. Karierę rozpoczynał w Klinice Chirurgii a potem Klinice Urologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, pracował również w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Żeromskiego w Krakowie. Od 2000 roku związany kolejno jako konsultant z prywatnymi placówkami - Medicina, Scanmed, Centermed. Od 2008 roku prowadzi Oddział Urologii Dziecięcej w CENTERMED-Kraków. Swoje zainteresowania zawodowe skupia na urologii dziecięcej, głównie w zakresie zabiegów operacyjnych chirurgii jednego dnia oraz związanych z krótkimi pobytami szpitalnymi. 

Konsultacje i zabiegi operacyjne z zakresu Urologii Dziecięcej 

W ramach Urologii Dziecięcej będą świadczone usługi zarówno diagnostyczno-konsultacyjne jak również pełen wachlarz usług zabiegowych i operacyjnych takich jak:
  • Usunięcie stulejki w znieczuleniu ogólnym
  • Podcięcie wędzidełka napletka
  • Usunięcie przepukliny w znieczuleniu ogólnym
  • Wędrujące jąderko
  • Wnętrostwo
  • Wodniak jądra
  • Wyprostowanie prącia


Najbliższy termin przyjęć: 20.12.2017 r. od 9.00 do 13.00
Rejestracja pod numer tel. 18 265 74 88 lub przez e-rejestrację - https://er.allmedica.pl/ 


Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.