Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Mamy dla Ciebie piękne pomysły, które uszczęśliwią Twoich najbliższych!

bony_swiateczne

Święta już za pasem, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych? Szukasz czegoś niezapomnianego dla ukochanej osoby? Nie musisz już dłużej się zastanawiać! W ALLMEDICA mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która idealnie wyrazi Twoje uczucia i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby. 

Bon ALLMEDICA to nowoczesny, wyszukany i oryginalny prezent. Taki upominek cechuje się przede wszystkim dużą różnorodnością, ponieważ może obejmować każdy zabieg i usługę wykonywaną w ALLMEDICA lub nawet pakiet zabiegów. Co ważniejsze, jeśli nie wiemy, z jakich usług zdrowotnych lub zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dana osoba chciałaby skorzystać, to wystarczy kupić bon wartościowy na pewną, przystępną dla nas kwotę, by w ten sposób drugiej osobie dać szansę dokonania wyboru. 

Coś dla zdrowia i coś dla urody! 

Szeroka oferta bonów prezentowych dla osób, które dbają o zdrowie i urodę, skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, pozwoli dopasować usługi do osób o najbardziej zróżnicowanych potrzebach. Bon ALLMEDICA to doskonały prezent nie tylko dla dziewczyny, żony czy partnerki, ale również dla nastoletniej córki, szwagierki, teściowej lub babci. Tego typu prezenty coraz częściej kupują również kobiety, by wręczyć je swoim mężczyznom. 
Bon ALLMEDICA jest prezentem, który pokazuje, że zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu drugiej osoby. Udowadnia, że do wyboru prezentu świątecznego podeszliśmy z odpowiednim zaangażowaniem.  


W ALLMEDICA znajdziesz szeroki wybór ZDROWOTNYCH karty podarunkowych oraz szeroką gamę bonów z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I KOSMETOLOGII! 


ZDROWIE:
  • Karty podarunkowe wartościowe – opiewające na konkretną kwotę (m.in. 100, 250, 500zł)
  • Bon ZDROWA KOBIETA
  • Bon ZDROWY MĘŻCZYZNA
  • Bon kardiologiczny


URODA (medycyna estetyczna i laserowa, kosmetologia)
  • karta podarunkowa wartościowa – opiewające na konkretną kwotę (m.in. 150, 250, 350, 500, 1000zł)
  • bon na zabiegi pielęgnacyjne i bankietowe (Geneo, pHformula)
  • bon na depilację laserem Vectus (pojedyncze zabiegi i pakiety no limit)
  • Bon na zabieg Endermologie LPG Alliance lab (modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej)


Jak zakupić bon prezentowy w ALLMEDICA? 

W zależności od preferencji, bon prezentowy można zakupić w sklepie internetowym ALLMEDICA oraz w placówce ALLMEDICA przy ul. Kowaniec 2a. Bon ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu. 


 >>> SKLEP ALLMEDICAWróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.