Gastroskopia i kolonoskopia dziecięca w ALLMEDICA - NOWOCZESNY SPRZĘT I WYBITNI SPECJALIŚCI

endoskopia_dziecie_ca
JEDYNA TAKA MOŻLIWOŚĆ NA POŁUDNIE OD KRAKOWA

Potrzeba wykonania badania gastro- i kolonoskopii dziecka oznaczała do tej pory konieczność podróży (najczęściej do Krakowa), co najmniej 3-dniową hospitalizację, związane z tym logistyczne uciążliwości, a także dodatkowy, zupełnie niepożądany w takich okolicznościach stres. Klinika ALLMEDICA oferuje możliwość wykonania badania na miejscu, w najnowocześniejszej na Podhalu pracowni endoskopowej, prowadzonej przez wybitnych specjalistów.

 

WYBITNI SPECJALIŚCI W KLINICE ALLMEDICA

Badania gastroskopii i kolonoskopii dziecięcej w ALLMEDICA to nie tylko dostępność i wygoda, ale przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości i staranności ich wykonania. Pracownia endoskopowa prowadzona jest przez wybitnych specjalistów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu: dr n. med. Kingę Kowalską-Duplaga oraz dr n. med. Stanisława Pieczarkowskiego (kierownik pracowni endoskopowej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu).

 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA PRACOWNIA ENDOSKOPOWA NA PODHALU

Pracownia dysponuje sprzętem japońskiej firmy Pentax. Supercienkie i giętkie endoskopy pediatryczne umożliwiają zniwelowanie uciążliwości badania dla małego pacjenta. Endoskopie wykonywane są w znieczuleniu anestezjologicznym, co również wpływa na ich bezpieczeństwo i komfort dla dziecka.

 

ZNAKOMITA DOKŁADNOŚĆ PRZY MINIMALNEJ UCIĄŻLIWOŚCI

Badania gastro- i kolonoskopii są aktualnie jednymi z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zabiegów diagnostyczno - medycznych. Pracownia endoskopowa ALLMEDICA umożliwia wykonanie badania bez konieczności długiego oczekiwania, przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu i pod opieką wybitnych specjalistów. I, co nie bez znaczenia, na miejscu. Zapraszamy do kontaktu z poradnią endoskopii już teraz.

 

BADANIA ENDOSKOPOWE RÓWNIEŻ NA NFZ

Już od 1. lipca 2018 w klinikach ALLMEDICA będzie można wykonać badania gastroskopii i kolonoskopii osób dorosłych (powyżej 18 roku życia), finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pacjenci zainteresowani wykonaniem badań, proszeni są o wcześniejszą rejestrację:

  • telefonicznie, 18 265 74 88
  • osobiście przy ul. Kowaniec 2a w Nowym Targu.

Należy pamiętać, że aby skorzystać z bezpłatnego badania, należy posiadać aktualne skierowanie.


Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.