Wielki finał PODHALAŃSKIEJ METAMORFOZY!

pm

W ostatni piątek w hotelu Aries w Zakopanem miał miejsce finał „Podhalańskej Metamorfozy”. Podczas gali efekty swojej ponad trzy miesięcznej pracy pokazały dwie Panie wybrane w połowie marca w castingu przeprowadzonym przez organizatorów. Obie kandydatki przeszły długą i ciężką drogę, by móc teraz cieszyć się rewelacyjnymi efektami żmudnej pracy.  

Przez cały okres trwania przemiany nad dietą i zdrowym odżywianiem czuwał dietetyk ALLMEDICA Maria Pietrzak, w trakcie, gdy 6 razy w tygodniu Panie odbywały intensywne treningi!  Obie finalistki miały zapewniony indywidualny plan dietetyczny, regularnie miały przeprowadzaną analizę składu ciała oraz odbywały konsultację, które miały na celu kontrolę postępów oraz wprowadzanie ewentualnych zmian wspomagających efekty.
W likwidacji tkanki tłuszczowej, w modelowaniu sylwetki i ujędrnianiu ciała pomagali lekarze medycyny estetycznej ALLMEDICA (lek. Katarzyna Król-Jędraga oraz Izabela Chramiec-Francuz) oraz kosmetolodzy ALLMEDICA (Kinga Bogacz i Paulina Fryźlewicz). 
Specjaliści ALLMEDICA zadbali również o kondycję i odmłodzenie skóry twarzy i szyi oraz korekcję drobnych mankamentów urody.

Mieliśmy zaszczyt być współorganizatorami tego przedsięwzięcia wraz z trzema wspaniałymi, lokalnymi firmami: Fitness Factory, Salon fryzjerski Bogusław Salawa oraz Studio Glossy Marzena Balara. Wspólnie zadbaliśmy o przemianę finalistek oraz o galę finałową, na której Panie mogły pochwalić się rezultatem końcowym.

Współautorzy spektakularnych efektów:

Fitness Factory – to właśnie w tym najnowocześniejszym i największym na Podhalu klubie fitness nasze finalistki miały przyjemność ćwiczyć pod okiem trenera personalnego! Obie Panie uczestniczyły również w zajęciach grupowych m.in. zajęciach indoor cycling. W sumie 6 razy tygodniu intensywnego treningu.

Salon fryzjerski Bogusław Salawa – miejsce gdzie włosy obu Pań zostały dopieszczone najwyższej jakości produktami. Przez okres całej metamorfozy włosy Pań były pielęgnowane i odżywiane, by na koniec przejść gruntowną zmianę! Koloryzacja, cięcie i końcowa stylizacja spowodowały, że Panie całkowicie zmieniły swój wizerunek!

Studio Glossy Marzena Balara – właścicielka wiedząc, że ważne jest nie tylko to co podczas metamorfozy, ale również po – zorganizowała obu Paniom szkolenie z makijażu dziennego i wieczorowego. Pani Marzena wydobyła atuty wspaniałych finalistek makijażem zarówno do sesji zdjęciowej, jak i do gali finałowej. Wizaż finalistek podkreślił atuty ich urody.

fot. Adam Mółka

Całe wydarzenie uświetnił występ Jagody Kret oraz pokaz marki LAVARD, w którym udział wzięły zwykłe kobiety. Do pokazu wybrali nieprofesjonalne modelki, ponieważ chcieliśmy zwrócić uwagę na piękno ukryte w każdym z nas, w naszej różnorodności. Piękne Panie pokazały, że nie trzeba być profesjonalną modelką, by się dobrze czuć w swojej skórze i wystąpić na scenie.

Event poprowadził przebojowy Kamil Szczepanik, a na cały wieczór podkład muzyczny zapewniła Dj Megitza.

Zapraszamy do oglądnięcia pełnej relacji z wydarzenia, a już niedługo relacja filmowa :)

Partnerzy główni wydarzenia: Hotel Aries i Lavard
Partnerzy wydarzenia: Glamour Lustra i Biżuteria Alessandra 
Patrnerzy medialni: Filmowi i Adam Mółka 

fot. Adam Mółka 

Wróć do sekcji: Aktualności