Dzień otwarty chirurgii naczyniowej.

dzien_naczyniowej

W sobotę, 11 sierpnia, w klinice ALLMEDICA przy al. Tysiąclecia 111 w Nowym Targu odbędzie się DZIEŃ OTWARTY CHIRURGII NACZYNIOWEJ.  W tym dniu, w godzinach 12:00 - 17:00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 70 r. ż. na bezpłatne badania USG DOPPLER. Badanie wykona dr Tomasz Orwaczyk (konieczna wcześniejsza rejestracja).

Dzień Otwarty będzie również znakomitą okazją do zapoznania się z najnowszą metodą usuwania żylaków kończyn dolnych - Systemem Flebogrif. ALLMEDICA jest jedyną placówką na terenie Podhala oferująca zabiegi w tym systemie. 

Na czym polega innowacyjność metody? 
W systemie Flebogrif® wykorzystywane są jednocześnie dwa mechanizmy doprowadzające do obkurczania oraz zarastania wybranego fragmentu niewydolnego łożyska żylnego. Takie podejście zapewnia lepsze efekty leczenia. Reakcja włóknienia naczynia żylnego od środka jest o wiele skuteczniejsza, niż w przypadku najpowszechniej stosowanej echoskleroterapii igłowej.

Zabieg usuwania żylaków systemem Flebogrif® jest w szczególności polecany starszym osobom, u których zastosowanie innych metod nie jest zalecane z uwagi na stan żył i możliwość wystąpienia powikłań.

Zalety metody

  • znikome ryzyko powikłań
  • wysoka skuteczność zabiegu (przewyższająca skuteczność klasycznej echoskleroterapii)
  • natychmiastowy powrót do aktywności
  • 20-30 min. procedura wykonywana w warunkach ambulatoryjnych
  • względnie niski koszt zabiegu (blisko dwukrotnie tańszy, niż skleroterapia wykonywana metodą ClariVein)
  • brak znieczulenia w kręgosłup, brak znieczulenia tumescencyjnego.


Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.