NOWOŚĆ! OPERACJE BARIATRYCZNE W ALLMEDICA

Otyłość to problem, który dotyka coraz większej grupy ludzi na całym świecie. Otyłość może być spowodowana zarówno chorobami, szczególnie genetycznymi, jak i niewłaściwym trybem życia. Nie zawsze pomocna może okazać się jedynie zmiana trybu życia czy przejście na odpowiednią dietę. Czasem nawet bardzo restrykcyjne diety mogą okazać się niewystarczające, zwłaszcza wtedy, gdy powodem zachorowań są czynniki genetyczne. W wielu przypadkach najskuteczniejszym sposobem walki z otyłością okazuje się operacja bariatryczna.

bariatria_pop_up

Już od czerwca w ALLMEDICA w Nowym Targu będą dostępne zabiegi bariatryczne:
▪️Ominięcie żołądka (Gastric By-pass)
▪️Rękawowa resekcja żołądka
▪️Balonikowanie żołądka

Konsultacje oraz zabiegi przeprowadzone będą przez wybitnego specjalistę prof. dr hab. n. med. Piotra Majora. Pan Profesor jest chirurgiem specjalizującym się w chirurgii bariatrycznej i metabolicznej. Od ponad 10 lat jako chirurg zajmuje się pacjentami chorującymi na otyłość.

major_piotr

Profesor jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegim Medicum w Krakowie. Od czasu studiów związany z II Katedrą Chirurgii Ogólnej UJ CM. Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych ośrodkach chirurgicznych w kraju i za granicą m.in. na Oddziale Chirurgii Bariatrycznej Homerton University Hospital w Londynie, The Center of Obesity Surgery in the AZ Sint-Jan Hospital w Belgii czy Hospital Universitario Bellvitge w Barcelonie. W 2017 roku uzyskał elitarny dyplom europejskiej specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej (F.E.B.S. – Fellowship of the European Board of Surgery). Posiada certyfikat umiejętności dla chirurga bariatrycznego przyznany przez Sekcję Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich. Od ponad 10 lat jako chirurg zajmuje się pacjentami chorującymi na otyłość.

Prof. dr hab. n. med. Piotr Major
 
j
est jednym z pionierów chirurgicznego leczenia otyłości w Małopolsce oraz jednym z twórców krakowskiego ośrodka bariatrycznego, uchodzącego aktualnie za jeden z wiodących ośrodków chirurgicznego leczenia otyłości w kraju.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje!

Zapisy:
+48 18 265 74 88
https://er.allmedica.pl/

#Allmedica #bariatria #operacjebariatryczne #ominięcieżołądka #rękawowaresekcjażołądka #klinikamedyczna #Podhale

Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.