O Allmedica


allmedica_big

ALLMEDICA to największa sieć klinik medycznych na terenie Podhala zlokalizowanych w trzech nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych. ALLMEDICA oferuje najszerszą na rynku ofertę medyczną obejmującą swoim zakresem m. in. Podstawową Opiekę Zdrowotną, kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 50 specjalizacji, diagnostykę obrazową, Chirurgię Jednego Dnia, rehabilitację, zapewniając swoim Pacjentom pełen cykl leczenia.


Najlepsi lekarze ALLMEDICA

Profesjonalna i doświadczona kadra medyczna z zapleczem klinicznym najlepszych szpitali i klinik w Polsce.


Nowoczesny sprzęt

Najnowocześniejszy
sprzęt medyczny.

Usługi na światowym poziomie

Usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie.
Największa sieć Klinik Medycznych na terenie Podhala 


Równolegle z rozwojem zakresu usług, ALLMEDICA stale poszerza zakres terytorialny świadcząc najwyższej jakości usługi usługi dla coraz większej ilości Pacjentów w swoich kolejnych klinikach. W chwili obecnej ALLMEDICA posiada 3 placówki.

Custom Image
Najszerszy zakres usług 

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Gabinety Specjalistyczne

Gabinety Specjalistyczne

Diagnostyka Obrazkowa

Diagnostyka Obrazowa

Chirurgia Jednego Dnia

Chirurgia Jednego Dnia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Medycyna Pracy

Medycyna Pracy

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna
Profesjonalna kadra medyczna 


 

Custom Image

ALLMEDICA współpracuje z przeszło 100 najwybitniejszymi specjalistami, z ogromnym doświadczeniem zawodowym i najlepszym zapleczem klinicznym. Lekarze ALLMEDICA wywodzą się z czołowych jednostek medycznych w Polsce z takich jak m.in. Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Krakowski Szpitala Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu innych. 

W swoim gronie ALLMEDICA posiada wybitne postacie polskiej medycyny, w tym konsultantów krajowych, konsultantów wojewódzkich, kierowników klinik, profesorów oraz doktorów habilitowanych. Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Allmedica w liczbach

135 Specjalistów
65 Specjalizacji
66133 Pacjentów
295744 Wizyt