Opis

Allmedica zaprasza do swoich punktów na szczepienia przeciw COVID-19 wszystkie osoby pełnoletnie oraz dzieci w wieku od 5 roku życia w towarzystwie opiekuna prawnego.

Druga dawka przypominająca przeciw Covid, jest już dostępna dla osób, które;

  • ukończyły 12 rok życia jeśli minęło 90 dni od przyjęcia pierwszej dawki przypominającej. ,

Przy dawkach przypominających stosujemy preparat Pfizer/Omricon

Zależy nam, aby proces szczepień był bezpieczny, profesjonalny, a także jak najbardziej komfortowy dla Państwa, dlatego też wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić, gorąco zachęcamy do rejestracji pod numerem +48 22 610 10 10. Istnieje także możliwość przyjścia bezpośrednio do niżej wymienionych placówek i odbycia szczepienia Covid19 bez wcześniejszej rejestracji, w godzinach od 8:30 do 17:30 w dni od poniedziałku do piątku.

Dzieci w wieku od 5 do 15 roku życia włącznie muszą przed wykonaniem szczepienia zostać zakwalifikowane na szczepienie przez lekarza. W tym celu, przed wykonaniem szczepienia, dzieci umawiane są na bezpłatną wizytę lekarską pod numerem +48 22 610 10 10. Dzielni pacjenci otrzymują preparat Pfizer Junior w przystosowanej, mniejszej dawce.

Szczepienie można wykonać od poniedziałku do piątku w naszych placówkach:

  • Nowy Targ, ul. Kolejowa 31
  • Zakopane, ul Chyców Potok 26
  • Mszana Dolna, ul. Orkana 10
  • Wadowice, ul. Konstytucji 3 Maja 4

Od początku wprowadzenia w Polsce bezpłatnych szczepień przeciw Covid19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów, Allmedica wykonuje szczepienia w swoich placówkach. Wyróżnia nas dostępność szczepienia poprzez dogodne terminy, ilość punktów szczepiennych, łatwy dojazd, przestronny parking. Do dyspozycji są szczepionki Pfizer i Pfizer/Omicron.

Ważne! Jeśli przyjąłeś szczepionkę innej marki (np. Astra Zeneca, Moderna czy J&J) podczas pierwotnego szczepienia, teraz możesz zaszczepić się Pfizerem jako dawką przypominającą.

Na początku Państwa wizyty, nasz personel w placówce przekaże kwestionariusz i zajmie się jego weryfikacją wypełnienia, a także badaniem temperatury. Następnie personel medyczny przeprowadzi kwalifikację i zrealizuje szczepienie a po całości procesu wyda unijny certyfikat Covid.

Po szczepieniu należy zostać w poczekalni przez ok 15 minut z uwagi na konieczność obserwacji pod kątem ewentualnego wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego.

Zapraszamy serdecznie!